OPTİMAR OPTİK

Optimar optik olarak optik sektöründeki 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli satış danışmanlarımız ve optisyenlerimiz ile, Dünya’nın en ünlü gözlük markalarının optik cam ve optik çerçevelerini, güneş gözlüklerini ve lenslerini ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke olarak edindik. 18 yılda 25.000’in üzerindeki müşterilerimizin görme kalitelerini artırmalarına yardımcı olmanın verdiği mutluluk ve ilk günkü heyecanımızla sektördeki yenilikleri takip ederek fark yaratan fikirlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ
- Optik gözlük ve çerçeve satışı.
- Güneş gözlüğü satışı.
- Numaralı lens satışı.
- Optik ve güneş gözlüğü tamir, bakım ve montajı.

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Mağazalarımızda Ray-Ban, Bvlgarı, Dolce & Gabbana, Cartier, Gucci, Emperio Armani, Mıu Mıu, Persol, Burberry, Prada, Sılhoutte gibi dünya markaları olan 70’i aşkın marka 5000’i aşkın modelle güneş gözlüğü ve optik gözlük, optik cam teknolojilerinde dünyada öncü olan Seiko, Hoya, Rodenstock, Zeıss gözlük camı ve Bouch&Lomb, Jhonson&Jhonson, Alcon renkli ve şeffaf lenslerle siz gözlük kullanıcılarına kaliteli servis hizmeti vermeyi devam ettirmekteyiz.